Görüntülü Sesli Chat

Görüntülü Sesli Chat

Zirveyiz Ailesi esohbet olarak 2007 yılında kullanıcılarına ücretsiz görüntülü sesli chat hizmeti vermek amacı ile kurulmuş ve bugünümüze kadar aynı hizmeti devam ettirmektedir.

Görüntülü sesli chat nedir?

Yazılışından da okunduğu gibi bilgisayarınızda bulunan webcam ve mikrofon aracılığı ile yapılan sohbetin Google arama motorunda en çok aranan kısaltmadır. sesli sohbet paneli üzerinde bulunan yüzlerce sohbet odalarımızdan birinde arkadaşlarınızla veya uzaktaki akrabalarınız ile ücretsiz kameralı sesli sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçekten görüntülü sesli chat ücretsiz mi?

Evet ücretsizdir. Değerli kullanıcılarımız bildiğiniz üzere teknolojinin gelişmesi ve insanların internet ortamına daha çok takıldığı için bunu fırsat bilen bazı sosyal platformlar çoğu görüşmeleri sınırlı yapıp sizlerin mesajlaşmasını ve kameralı sohbet görüşmelerinizin belirli süre sonrası için ücret talep etmektedir.

Biz Zirveyiz ailesi olarak 10 yıldır ücret talep etmeden bu imkanı sizlere sağlamaktayız.

Eğlenceli yarışmalar, Canlı paylaşımlar, Mp3 dinleme, İzdivaç odamız, Sohbet odamız, Muhabbet odamız ve daha bir çok formata sahip sesli chat odaları içerisine hiç bir ücret ödemeden katılabilir ve sınırsız görüntülü sesli chat yapabilirsiniz.

admin administrator

Bir cevap yazın